Ultras Macedonian Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomePortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Ова е срамота за серверот :

Go down 
2 posters
АвторПорака
FLaShjuventus

FLaShjuventus


Број на мислења : 4
Join date : 2012-11-04
Age : 28
Местолокација : Маќедонија,Скопје

Ова е срамота за серверот : Empty
ПишувањеПредмет: Ова е срамота за серверот :   Ова е срамота за серверот : EmptyЧет Ное 29, 2012 3:45 pm

Срамота е да се примат такви сероњи на серверов админи да ви бидат за сто ебани денари бре алоо.Ви поебаа цел сервер бе цел живот играм на серверов и дојде ден и ја да јадам БАН со сум истепал дватројца ова срам е за серверот бе место да ги истребите сите и да си стаите асални админи ако треба за помала цена али нека се асални а не сероњи од 12 години.. со се понасат . Незнам кој админ ме бан али нека се ебе доека не ги смирите или смените админиви серверов ке ви забегува ако има некој лосо несо нека ми прати порака мислам дека бесе админ SMoke Ако не е нека ми извини . али он ако е нек се гони у пичку матер. од вакви луге пропаѓат сите сервери FLaSh<3 juventus. ako ima problem nekoj neka pise..
Вратете се на почетокот Go down
KoMoDoR^ Tabu :)




Број на мислења : 3
Join date : 2013-07-04

Ова е срамота за серверот : Empty
ПишувањеПредмет: Ова е срамота за серверот :   Ова е срамота за серверот : EmptyЧет Jул 04, 2013 5:04 am

Значи и мене ме банираше дете од 12-13 години претпоставувам кое не знае што е админ!
Сум утепал 5 души за 4 мин и ми се нафрлија админиве и ,,играчите".
Ме банираа на 60мин али ајде кје пројде, ме банираа без SS кој админ го прави тоа кажете!
Се жалам на админот Минимал!
Поздрав KoMоDoR^
Вратете се на почетокот Go down
 
Ова е срамота за серверот :
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Правила за Серверот

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Ultras Macedonian Gaming :: Пофалби/Критики :: Пофалби / Критики за некој Админ-
Отиди до: