HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

Latest topics
» Пријави за админ
Ultras Macedonian Gaming - Portal EmptyЧет Jул 04, 2013 5:12 am by KoMoDoR^ Tabu :)

» Ова е срамота за серверот :
Ultras Macedonian Gaming - Portal EmptyЧет Jул 04, 2013 5:04 am by KoMoDoR^ Tabu :)

» Zalenje na nekorektnoto odnesuvanje ... i mn raboti
Ultras Macedonian Gaming - Portal EmptyЧет Jул 04, 2013 5:00 am by KoMoDoR^ Tabu :)

» caniball baniran pak
Ultras Macedonian Gaming - Portal EmptyПон Јун 17, 2013 10:54 am by caniball

» caniball baniraan
Ultras Macedonian Gaming - Portal EmptyПон Јун 17, 2013 5:45 am by caniball

» dumaJ невалиден бан
Ultras Macedonian Gaming - Portal EmptyСаб Јун 15, 2013 4:44 am by dumaJ

» Пријава за Админ
Ultras Macedonian Gaming - Portal EmptyЧет Апр 18, 2013 6:06 am by keenhide

» unban ако може buzzzZz ме бан за ништо
Ultras Macedonian Gaming - Portal EmptyСре Мар 06, 2013 6:32 am by buzzzzz

» Prijava za admin
Ultras Macedonian Gaming - Portal EmptyНед Фед 17, 2013 11:33 am by TF3.Conda

Ultras Macedonian Gaming
widgets
Правила за Серверот
Ultras Macedonian Gaming - Portal EmptyСре Фед 02, 2011 3:41 pm by bRuSLi
- Секаков вид на рекламирање: рекламирање на друг форум, сајт.
- Пцуење на Играчи (само шиптари смее)
- Играње со чит и јавно обвинување за чит

- Забрането е секаков вид на СПАМ.

МАКЕДОНИЈА ЗАСЕКОГАШ !

[ Full reading ]
Comments: 0
Правила за Форумот
Ultras Macedonian Gaming - Portal EmptyВто Фед 01, 2011 3:05 pm by bRuSLi
- Секаков вид на рекламирање: рекламирање на друг форум, сајт, сервер и се останато без дозвола од администраторот на
http://ultras-cs.macedonianforum.net

- Употребување на вулгарни зборови, пцуење и невкусни навреди
- Навреди од верска, …


[ Full reading ]
Comments: 0
Ultras Macedonian Gaming
widget
Ultras Macedonian Gaming - Portal B_560_95_1
Macedonia Forever
 Portal
 Индекс
 Членови
 Профил
 Прашања/Одговори
 Барај
Декември 2019
ПонВтоСреЧетПетСабНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar